18 Січня, 2019 - Admin

«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Україна – наш спільний дім. Тож ми  всі повинні дбати, щоб були в ній добробут, лад, мир і злагода. Україна з надією дивиться в завтрашній день, чекає на  майбутніх господарів життя:  мудрих, умілих, дбайливих та людяних.

Напередодні Дня Соборності України,  з метою виховання нацiональної свiдомісті учнів, формування рис громадянина Української держави, із учнями 7-го класу була проведена виховна година «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». Учні поглибили свої знання про iсторичний факт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, його значення для України. Семикласники переглянули відеофільм  «22 січня – День Соборності України», а також закріпили свої знання під час історичної вікторини. І на завершення учні   створили нерозривний,  символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.