8 Листопада, 2019 - Admin

«Світ гри»

8 листопада у першокласників закінчився 9-й тиждень «Світ гри».

Гра – велика і важлива частина життя маленької людини, завдяки якій діти розвиваються, отримують інформацію про навколишній світ, досвід комунікації. Тому першачки з великим задоволенням працювати з конструктором Lego «Шість цеглинок», який допомагав об’єднуватися в групи та виконувати математичні завдання в ігровій формі, робота з Lego Duplo допомогло працювати в групах та створювати шедевральні ігрові комплекси. Робота кипіла не тільки під час уроків «Я досліджую світ», але й на перервах. Школярі вчилися організовувати взаємодію в парах та групах для досягнення результатів, творчу діяльність у грі. Діти грали у гру «Вежа», настільні ігри, головоломки, складали танграм.

А ще першокласники провели «Парад ігор» на якому представляли свої улюблені ігри, знайомили однокласників з правилами гри та розважались випробовуючи їх.

Отже, тиждень  «Світ гри» вніс в шкільне життя дітей таку діяльність, яка була їм зрозумілою, веселою, активною, пізнавальною та розвивальною.

Продовжуємо навчатися граючись!