7 Березня, 2019 - Admin

Святкування в 5-му класі

Настав перший місяць весни. Яскраво  світить сонце та посилає на землю свої промінчики.  Спадає  снігова ковдра. Усе в природі оновлюється, відроджується до нового життя. Тож недаремно саме в цей час ми відзначаємо  найкраще, найсвітліше  свято жінок.   Хлопці 5-го класу не залишились осторонь. Вони прикрасили клас, підготували подарунки та  програму для однокласниць: різноманітні конкурси, сценки, пісні та вірші.   Діти демонстрували свої таланти та вражали здібностями. Захід проходив у дружній, теплій атмосфері, де всі почували себе, як одна сім’я.

Потім учні пригощалися смачними пампушками, налисниками, варениками та сметаною. І якщо спочатку п’ятикласники були здивовані (доволі незвичайні страви для свята приготували батьки), то потім пригадали, що цими днями українці святкують Масляну. Тож відразу виникло безліч запитань. Галина Геннадіївна Федоренко, вихователь 5-го класу, розповіла учням багато цікавого про останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом. Діти довго захоплено обговорювали почуте й вирішили наступного року обов’язково відзначити свято Масляну.