30 Листопада, 2018 - Admin

Подумай про майбутнє – обери життя

Віднедавна 1 грудня відзначають  як Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими.  Учні 10-11-х класів розпочали флеш-моб з пропаганди здорового способу життя. З самого ранку  вони прикріпили до одягу червоні стрічки, як символ солідарності з ВІЛ – інфікованими.  Старшокласники підготували агітаційні листівки та презентували їх учням середньої ланки. Семикласники продовжили естафету й активно передали стрічки та агітаційні малюнки учням початкової школи та вчителям.

Наприкінці акції відбулося дійство на тему: “Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас”, на якому присутні в залі з увагою прослухали інформацію про кількість ВІЛ-інфікованих у світі та в Україні і переглянули презентації, відеокліпи, відеофільми про шляхи інфікування ВІЛ, повторили прості правила попередження цього захворювання. У цій акції неодноразово зверталася увага присутніх на те, що найефективнішим способом захисту від СНІДу є відмова від вживання наркотиків  та алкоголю, здоровий спосіб життя та свідомий вибір.

Тільки ЗНАННЯ та власна свідома поведінка вбереже  молодь від цієї страшної хвороби!