6 Січня, 2015 - Admin

Подорож у новорічну казку

Під час зимових канікул учням нашого закладу пощастило побувати на новорічній виставі, яку підготували вихованціКомунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Діти поринули у чарівну казку «Новорічні пригоди Маші та Віті», в якій мрійниця Маша разом із другом Вітею, який не вірить у всілякі вигадки і чудеса, потрапляють до чарівного світу. Друзям доведеться визволяти Снігуроньку з полону Кощія. На заваді стануть Баба Яга, Лішак, Кощій та Кіт Матвій, яких Вітя і Маша зможуть перемогти силою розуму та добра.

Насолодившись яскравим театральним видовищем, діти поринули у світ фантазії та вишуканості, відвідавши обласні виставки «Зимовий вернісаж» та «Різдвяна писанка».

Такі зустрічі стали традиційними. Загалом на новорічному святі побувало 100 вихованців закладу. Це – учні 1-6-х класів.

Щиро дякуємо творчому колективу Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості за подаровану казку. Бажаємо творчих успіхів, натхнення і здоров’я!