13 Грудня, 2019 - Admin

ПЕРШОКЛАСНІ КОСМОНАВТИ

Лише у дитячій країні «Дитинство» можна заплющити очі – відкрити їх і опинитися у відкритому космосі. Так і учні 1-го класу здійснили мандрівку у відкритий космос. Вони з цікавістю розглядали сонячну систему, спостерігали за планетами і упродовж тематичного тижня «Космос» (з 09.12 по 13.12.2019) перетворилися на космічних мандрівників. А допомогли подорожувати дітям ракети, які вони власноруч виготовляли з конструктора Lego Duplo.

Упродовж тематичного тижня «Космос» першокласники дізналися багато цікавого про нашу Землю та космос, зміни  пір року, зміни дня і ночі, про рух планет сонячної системи та їх кількість. Також  пізнавали світ мовою математики, вивчали нові слова, досліджували звуки мовлення, обчислювали вирази, вчилися висловлювати свою думку та активно слухати.

Школярі мали змогу подивитися на сонячну систему очима космонавта, переглядаючи відео та тематичні презентації. Вивчили, що належить до сонячної системи, познайомилися з космічними першопрохідцями, з’ясовували, чому неможливе існування життя без Сонця, та чи може день наздогнати ніч. Активно пройшла робота над складанням асоціативного куща до поданої теми та вивченням нових слів. Поняття про зміну частин доби та пір року провели з дослідами: моделювали зміну дня і ночі за допомогою глобуса та джерела світла. За допомогою Lego Duplo складали інопланетних жителів космосу. А для закріплення набутих знань про планети, колективно створювали сонячну систему та рух планет по ній, а ще виготовляли леп-бук «Космос».

Дорога в космос – давня мрія людства, яка здійснилася. Ось і першачки, хоч і віртуально, але побували в космосі.