1 Вересня, 2019 - Admin

Перший крок у Країну Знань

День знань – одне з головних свят навчального року: урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх педагогів,  батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

Вже традиційно в перший день навчального року в закладі  пройшла святкова лінійка, де пролунав довгоочікуваний для 20-ти першокласників та останній перший дзвоник для одинадцятикласників.

Випускники вручили першокласникам подарунки та на щастя, на веселе життя у Країні дитячих мрій прослали український рушник, що наче птах розпахнув свої білі крила до країни знань, де дітлахів очікував перший у їхньому житті урок.