27 Листопада, 2019 - Admin

«Парад роботів»

27.11.2019 учні 7-го класу разом з класним керівником Буклей С.І. та вихователем Свид О.І. в рамках проведення тижня математики, інформатики та фізики відвідали  неймовірний «Парад роботів» в місті Харків і занурилися в незабутню атмосферу свята сучасних технологій.

«Парад роботів» – це інтерактивна розважально-пізнавальна виставка, на якій представлені роботи з різних куточків світу: США, Канада, Великобританія, Україна, Японія, Корея, і це далеко не повний список країн-учасниць.

Відвідування заходу дозволило познайомитися з дивовижними досягненнями інженерної думки. В рамках проекту були представлені роботи, які відображають актуальні тенденції розвитку робототехніки, штучного інтелекту і систем навчання. Всі технології  були виставлені у відкритому доступі. Із роботами можна  було грати, танцювати, розмовляти, керувати й навіть фотографуватися з ними в своє задоволення.

Учні побачили на «Параді роботів»:

• – більше ніж 50 роботів із різних країн світу;
  • – робо-футбол і бойові битви;
  • – танкові бої і гоночна траса;
  • – дискотека з роботами;
  • – 4 зони віртуальної реальності;
  • – живий робот-аніматор, який розважає відвідувачів;
  • – цікаві майстер-класи;
  • – зона для фотографування з роботами;
  • – розважальні атракціони: лазерний тир, симулятор гольфу, планетарій, аерохокей і багато іншого;
  • – зона ігрових приставок.

Виставка дала  учням величезну кількість добрих посмішок, позитивного настрою, непідробних радісних емоцій! В рамках виставки діти знайомилися з навколишнім світом, знайшли відповіді на питання, що їх цікавлять, долучилися до технічного прогресу. Виставка сприяла розвитку мислення, уяви, логічних і творчих здібностей дітей.