22 Січня, 2019 - Admin

Нехай нерозмежованою залишиться навіки

Соборна моя Україно, в душі моїй назавжди
Безмежні поля і спів солов’їний,
Веселиків клекіт та пісня твоя.

Душею я лину у сиву давнину,
Коли воєдино злились
І Ліва, і Права моя Україна –
Сестричками рідними стали  навік!
(З творчих доробків учнів 8-го класу)

Урочисто піднесений настрій панував серед 8-микласників 22 січня.

Глибоко усвідомлюючи політичне значення події, яка відбулася 100 років тому,  діти під час години спілкування «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!»  обговорювали історичне значення цієї дати для сучасників, розповідали  про історичні факти, які  були здійсненні в далекому 1919 році.

Читалися поезії українських поетів про значення єдності  Україні, висловлювання політиків про соборність, розглядалися історичні постаті, які вплинули на об’єднання України.

Учні подивилися відеофільм про  те, як відбувалося возз’єднання Західної України і Східної, як розвивалися події в м. Києві 22 січня 1919 року. З великим задоволенням переглянули  відеоролик про 7 чудес України,які занесені до світової спадщини ЮНЕСКО.

Цікаво проходила інтелектуальна гра «Я українець». Найактивнішими учасниками стали Курило Б., Дегтяренко А.,Задорожна В., Буряківський О. Мащенко К.

На закінчення діти написали на синьо-жовтих стрічках  звернення –побажання Україні та заспівали пісню В.Винника «Перлина Україна».