1 Вересня, 2021 - Admin

Наш перший останній дзвінок

Сонячне проміння лагідно виціловує щічки першокласників, осіння блакить манить високо в небо запущені повітряні кульки, ще такий теплий по-літньому бешкетник-вітерець куйовдить зачіски дівчат-старшокласниць… Шелестом осіннього листя, запахом осінніх квітів,  заливним співом шкільного дзвоника на шкільне подвір’я завітало 1 вересня – День знань. Для наших одинадцятикласників це останній в школі перший дзвінок.

Для них це було справжнє свято, вони довго до нього готувалися. Дівчата шили сукні, хлопці старанно підбирали зачіски та одяг, вчилися танцювати… Не залишилися в стороні батьки та адміністрація школи.

Майбутні випускники мали змогу відвідати Центральний парк культури та відпочинку ім. М.Горького в місті Харкові.

За щасливе сьогодення юнаки та дівчати дякували воїнам, які захищали свій край, їхні родини від нацистів у роки Другої світової війни, покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Невідомому солдату у смт Нова Водолага.

В добру путь, дорогі майбутні випускники!