1 Жовтня, 2019 - Admin

Міжнародний день людей похилого віку

Кажуть, юність живе лиш майбутнім,
Кажуть, зрілість цінує лиш мить.
Тільки старість живе незабутнім,
Тим, чого не вернуть, не спинить.

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Сьогодні ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «люди похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння і мудрість.

У цей день учні 6-го та 8-го класів привітали Огаркіну Раїсу Федорівну та Божидай Софію Єгорівну.  При спілкуванні з дітьми, жінки пригадали свої шкільні роки, свою першу вчительку, розповіли про свої дитячі мрії і про те, скільки труднощів довелось подолати, аби ці мрії здійснились.

Вихованці подякували жінкам  за життєву мудрість та настанови і побажали міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.

Нехай у цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.