21 Січня, 2020 - Admin

Моя Соборна Україна

21 січня в 7-му класі відбулося свято до дня Соборності України «Моя Соборна Україна» метою якого було поглибити знання здобувачів освіти про Україну як державу зі своєю історією, культурою, народними звичаями, традиціями, формувати почуття належності до українського народу, виховувати толерантне ставлення до соціокультурних надбань. Діти прийняли активну участь у підготовці до свята: підготували історичні довідки про Акт Злуки і виступили з доповідями «Соборність і шляхи до неї», підготували відео мандрівку «Україна – це ми». А ще прийняли участь в історичному брейн-рингу, який складався з чотирьох етапів: «Історичний», «Вірю не вірю», «Географічний» та «Народознавчий». Діти продемонстрували чудові знання, а команда-переможець отримала бронзову сову.