13 Листопада, 2020 - Admin

Моя мова калинова… (Дні української писемності та мови в школі)

Батьківщина, рідна домівка, рідна мова – це ті слова і поняття,які супроводжують людину протягом всього життя.

9 листопада  відзначається  День української писемності та мови. Учні нашого закладу активно долучилися до відзначення цієї дати.

Під час бесід десятикласники взяли участь у мовному тюнінгу (редагуванні текстів), складали прислів’я та приказки, поповнили свої знання про П.Яцика, мовного мецената.

Карась В., Курило Б., Єфіменко Є.,  Задорожна В., Мащенко К., Дегтяренко А. взяли участь в онлайн-квесті «Диво барвінкове», по закінченню якого отримали дипломи І та ІІ ступенів.

Учні 6-го класу активно працювали, виконуючи завдання Всеукраїнської олімпіади з української мови на сайті «Всеосвіта», провели урок- гру  «В гостях у фразеологізмів».

В 11 класі був проведений відкритий урок  з української літератури на тему «Жіночі образи в романі В.Підмогильного «Місто». Як підсумок тижня,  з учнями 5-11 класів проведено Мовознавчі олімпійські ігри-2020 та музичний челендж «Я співаю українською. А ти?».