15 Листопада, 2019 - Admin

Маленькі театрали

Театр – це казка, театр – це диво,
там оживає казка, а з нею весь щасливий світ добра

З 11 по 15 листопада у першокласників проходив тематичний тиждень «Театр». Діти в ігровій формі ознайомилися з історією виникнення театру, дізналися, які є театри, розширили свої знання про специфіку театральних професій (актора, режисера, декоратора, костюмера, гримера), відгадували театральні загадки, створювали хмари тегів у вигляді театральних масок, брали активну участь у сюжетно-рольових іграх («Ми актори», «Щасливий квиток», «Ми творимо театр»).

Крім звичних вправ та ігор діти змогли відчути себе маленькими акторами. Вони вперше змогли продемонструвати весь свій творчий потенціал та багатогранність талантів, спробувавши перевтілитись у казкових героїв лялькового театру. А театр тіней настільки сподобався дітям, що кожен з них хотів спробувати створити свого казкового персонажу.

Кінцевим результатом «театрального» тижня став лепбук у вигляді театральної сцени.

Отже, тиждень пройшов творчо і чудово!