12 Грудня, 2019 - Admin

КАЗКОВІ ІМЕНИНИ

Найбільше свято для дитини – день його народження. Діти чекають не лише на подарунки, а й на святкову атмосферу, сюрпризи, незабутні враження.

Першокласники закладу теж полюбляють свято День народження. Тому 12 грудня у класі відбулося свято «Казкові іменини», присвячене літнім та осіннім іменинникам, яке підготували вчитель Атанасова Т.Г. та вихователь Руденко О.Я.

На початку свята діти зустрілися із казковими героями – Літом і Осінню, які провели цікаве і розважальне свято. Всі казкові герої вітали іменинників, знаходили їм помічників, «збирали»  і дарували їм квіти, прикрашали кольоровими стрічками, знаходили пари, малювали квіткові композиції, танцювали та грали з кульками, відгадували та роздавали «фанти».

День іменинника в 1-му класі пройшов дружньо, весело і цікаво. А закінчилось свято частуванням смачним пирогом.