28 Лютого, 2019 - Admin

«Зроби свій вибір: здоров’я чи примарна насолода»

Природа створила все, щоб людина була щасливою. Яскраве сонце, чисту воду, чарівні  весняні квіти, хвилі достиглого жита, тьохкання соловейка у лузі… і нас людей – сильних, здорових, розумних. І в цьому бутті кожній людині доводиться вибирати, адже, з рештою вона має на це право.   А зроблений вибір буде правильним, якщо усвідомити кожному: хто Я є, ким хотів би стати у житті, що слід зробити, щоб досягти цього.

У 9-ому класі відбулося  тренінгове заняття, де  учні вчилися   робити  правильний вибір щодо здорового способу життя. Діти виконували вправи “Експеримент з мочалкою”, “Створи антирекламу” та разом розробили програму “ Шлях до острову здоров’я”.   Наприкінці зустрічі всі учасники зробили висновок, що всі вони тільки на порозі дорослого життя. Так ба­гато треба встигнути зробити, стільки побачити і пізнати. Але насамперед, треба навчитися пра­вильно приймати рішення, важливі для тебе. І першим серед таких рішень має стати «Ні — тю­тюнокурінню!», «Ні — наркотикам!», «Ні — ал­коголю!», — раз і назавжди.