11 Січня, 2019 - Admin

«Зимові візерунки»

Зимові канікули…Чи є краща пора для відпочинку й дозвілля школярів? Звичайно ж – ні, тому що новорічно-різдвяні свята одні з найбільш приємних, веселих і казкових.

У кожного з нас зима асоціюється з казкою. Хто з нас не був у засніженому лісі, де сніговою ковдрою вкриті дерева і кущі. Чи хоча б неповторні візерунки на склі, які зима малює кожного дня. Дивишся на цю красу і хочеться взяти фарби і намалювати або зробити незабутнє фото.

Учні 7-го класу не витрачали даремно часу перед комп’ютерами, а каталися з гірки, гралися в сніжки, будували сніжні фортеці і спостерігали за красою рідного краю.

Представляємо вам неймовірні фото, які доведуть вам, що у зими видатні творчі здібності і багата фантазія.