6 Грудня, 2019 - Admin

Зимова мозаїка

Зима – чудова пора року! Вона приходить і дбайливо вкриває природу чистим білим снігом. Природа взимку одягнена в білу шубу, наряди на деревах білі, пишні і красиві. Сніг – це чарівне явище. Коли він вкриває всю землю своїми ніжними білими простирадлами, земля перетворюється в красивий білосніжний краєвид.

У першокласників початок місяця видався справді сніжним та зимовим. З 02 по 06 грудня у НУШенят пройшов тиждень «Зимова мозаїка». Протягом тематичного тижня діти дізналися, які сюрпризи нам готує зима, що відбувається з живою природою взимку, як зимують рослини та тварини, як цікаво проводити час узимку та в які ігри можна грати на вулиці.

На початку тижня першокласники прикрашали класне дерево зимовими сніжинками, визначали зимовий настрій з допомогою Lego «6 цеглинок» та підбирали асоціації за кольорами цеглинок. Протягом всього тижня діти грали у зимові ігри, створювали власний орнамент сніжинок. На уроках математики були справжніми дослідниками та грали у гру «Шифрувальник». Із уявних «бурульок» – олівців будували вивчені літери. Цікавим було групове завдання «Оживи предмет»: з допомогою Lego System діти створювали фігури за темою «Зимова мозаїка» , а потім їх «оживляли» А на завершення діти виготовили зимову композицію «Сніговик»

Своїм приходом зима принесла першачкам радість, веселий настрій та багато цікавої, пізнавальної та корисної інформації.