10 Січня, 2019 - Admin

Засідання педагогічної ради

10 січня в закладі відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про моніторинг рівня  навчальних досягнень учнів 3-11-х класів за І семестр 2018/2019 навчального року.
  2. Про інтеграцію сучасної інноваційної LEGO-технології в освітній процес закладу в рамках  Нової української школи.
  3. Про профільне навчання як засіб диференціації й індивідуалізації навчання, створення умов для освіти старшокласників відповідно до їхніх професійних інтересів і намір.
  4. Про стан  роботи щодо формування в учнів (вихованців)  умінь і навичок особистої  безпеки  життєдіяльності.
  5. Про підсумки діяльності педагогічного колективу щодо здійснення соціального захисту дитини та охорони дитинства.