30 Листопада, 2018 - Admin

День іменинника у стилі Емоджі

У наш час чи не найбільший вплив на підростаюче покоління мають соціальні мережі. Діти стільки часу проводять в месенджерах, що можуть спілкуватися без слів – лише одними смайликами 🙂 Зараз смайлик багатоликий, він здатний виражати радість, здивування, захоплення, смуток та інші емоції. Ці значки замінюють собою інтонацію голосу й міміку співрозмовника, яких нам дуже не вистачає під час віртуального спілкування. Адже часом, інтонація і вираз обличчя співрозмовника можуть бути важливіше самих слів. Тому «смайлики» і користуються такою популярністю. Вони дають можливість краще зрозуміти співрозмовника, зрозуміти його настрій. Крім того, самі смайлики виглядають досить кумедно, що автоматично сприяє підвищенню настрою співрозмовників. Тому день іменинника у 4-му класі вирішено було провести в стилі Емоджі.

30 листопада літні і осінні іменинники були запрошені до «Emoji city»,  де живуть веселі емоджі-смайлики. Діти поринули у світ посмішок, сміху і веселощів! Але у веселому місті «Emoji city» вони зустріли сумного смайлика Мо і вирішили його  розсмішити. Гості міста та його жителі грали у веселі ігри «Emoji-color», «Смайли-бій», співали, танцювали частинами тіла, малювали бульбашками, відгадували емоції, шукали ключі із сюрпризами до загадкового  « Emoji the boxes»  (побудованих зо допомогою конструктора «LEGO SYSTEM») . Під час ігор присутні спостерігали зміни у смайлика. А в кінці свята Мо став веселим та привітав іменинників кульками побажань. На завершення свята було емоджі-чаювання з іменинним тортом від жителів «Emoji city»

То ж нехай життя всіх дітей буде наповнене тільки позитивними Emoji-смайликами!