День Святого Миколая

Цього свята із нетерпінням чекає дітвора школи-інтернату. І недарма. Адже саме цього дня в гості приїжджають спонсори та шефи із різноманітними подарунками. Жодна дитина не залишається без „солодкого” подарунку. Вихованці ж в свою чергу із захопленням готують святкову програму для гостей та жителів школи-інтернату. Традиційно це народознавча вистава, під час якої діти мають змогу проявити свої акторські здібності. Театралізовані дійства проходять на високому професійному рівні, глибоко сприймаються кожною дитиною.

Після вистави вихованці чекають сюрпризів від шефів – студентів ХНУРЕ, які традиційно готують концертну конкурсно-розважальну програму до Дня Святого Миколая. Діти із задоволенням приймають участь у конкурсах, адже за перемогу отримують цікаві подарунки.