27 Вересня, 2019 - Admin

Дарунки осені

На землю завітала щедра осінь. Чарівна пора подарувала нам свої дива: стиглі овочі, солодкі фрукти, смачні горішки та рясні ягідки. Такого різноманіття природних матеріалів для творчості не дає жодна пора року. Тому учні 3-го класу вирішили скористатися нагодою та створити вироби, використовуючи природні матеріали. Разом з батьками підготували виставку «Дарунки осені», де втілили свої задуми у неповторних виробах. У хід пішли овочі, фрукти, яскраве листя, жолуді, каштани… Головне, розгледіти багатство природи, зібрати і зберегти, а потім фантазувати разом з дітьми і створювати шедеври. А на уроці трудового навчання третьокласники виготовили аплікацію «Осінній пейзаж» у техніці торцювання. Роздивитися та помилуватися творчістю учнів завітали учні школи І ступеня.

Хочеться подякувати батькам та учням, які взяли активну участь у виставці, незважаючи на брак часу та зайнятість.