14 Лютого, 2019 - Admin

Гра-квест «Країна кохання»

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято,  день, в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того, день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

Це свято завітало і до учнів 4-го класу. Цілий день у класі працювала святкова пошта. Було зібрано багато «валентинок», а потім відправлено їх адресатам. Дівчатка класу провели для своїх однокласників цікаву гру-квест «Країна кохання». Під час мандрівки учасники квесту зустрічалися з різними казковими героями, які потребували їхньої  допомоги. Учні проходили випробування, допомагаючи героям подолати ту чи іншу проблему, яка заважає їх щасливому коханню. За кожне виконане завдання команда отримувала слово-підказку. Подолавши всі перешкоди, учасники із ключових слів складали буриме про кахання.

Завершилося свято врученням солодощів.