20 Вересня, 2019 - Admin

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

На виконання листів Міністерства освіти і науки України від 10.09.2019 № 1/9-570 «Щодо проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу», від 27.06.2019 № 1/9-414 “Деякі питання щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок” та з метою поширення інформації про причини та наслідки проявів булінгу серед дітей, виховання в учнів милосердя, толерантності, поваги до прав і свобод людини, розвитку та формування ціннісних орієнтацій учнівської молоді у нашому закладі з 16 по 20 вересня пройшли заходи у рамках Всеукраїнського тижня з протидії  булінгу. Заняття для учнів 1-11-х класів проходили у формі тренінгів, квестів, уроків-ігор, флеш-мобу.