25 Вересня, 2020 - Admin

“Булінг не для нас!”

Серед завдань, які постають перед школою з початком навчального року, чи не основним є забезпечення безпечного освітнього середовища, у якому діти зможуть різносторонньо розвиватися, ефективно навчатися, вільно спілкуватися. Саме тому питання профілактики булінгу  є пріоритетним як для психологічної служби закладу, так і для всього педагогічного колективу.

З 21 по 25 вересня наша школа долучилася до Всеукраїнського тижня протидії булінгу під гаслом “Булінг не для нас!”. У його рамках були проведені різноманітні виховні заходи:  рольові ігри, виховні години, інтерактивні заняття, години спілкування, розбір кейсів, міфів про це явище. А учні 7-го класу виготовили інформаційні буклети “Маркери булінгу”. Також були використані інформаційні технології для проведення онлайн-флешмобу “Булити не круто”, який пройшов у популярній серед дітей  соціальній мережі Instagram. За участь у ньому учні отримали заохочувальні призи.

Підбиваючи підсумки проведення цього тематичного тижня, можна ще раз упевнитися, що булінг не для нас і не про нас!