28 Листопада, 2019 - Admin

Безпека руху – це життя

З метою покращення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у нашій школі  пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Завдання Тижня  – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Протягом тижня учні 6-го та 8-го класів проводили для початківців різноманітні вікторини, конкурси малюнків, перегляд мультфільмів, бесіди задля того, щоб нагадати і повторити правила безпеки на дорозі.