23 Грудня, 2019 - Admin

«Бал у Королівстві Ввічливості»

Нещодавно у нашій  школі для учнів 1-2 класiв відбулося дуже цікаве  лiтературно-музичне свято ввічливості пiд назвою «Бал у Королівстві Ввічливості», яке пiдготували i провели учні 5 класу.

На святi були присутнi герої відомих мультфiльмiв i казок: король, королева, принцеса країни Ввiчливостi, придворні дами, Спасибi, Прошу,  міністри, детектив, лікар i, навiть, Баба Яга. Із своїми зачарованими диверсантами. Казковi герої проводили різноманітні iгри, конкурси та закликали всіх присутніх бути завжди ввічливими та чемними, а зла баба Яга намагалася у всьому їм перешкодити, але наприкінці свята навіть вона зрозуміла «золоте правило етики»: стався до інших так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе. Все свято супроводжували веселi повчальні інсценівки, пiснi про дружбу, усмішку i такі прості, але необхiднi слова привітання.