22 Лютого, 2017 - Admin

Її промінь так гордо горить

22 лютого до дня народження Лесі Українки учні 9-го класу нашого закладу   відвідали виставу «Лісова пісня» Харківського театру для дітей та юнацтва. Під час перегляду ми  ще раз доторкнулися до творчої спадщини видатної української письменниці, до українського поетичного слова. Вогонь пісень Лесі Українки палає уже 146  років. Це незгасимий вогонь таланту, справжнього, від Бога, Донька Прометея, як назвали її люди, несла   вогонь своїх поезій, цю іскру Божу, за життя і несе зараз, устами нашими, її потомків.

Діти і дорослі були вражені цікавою постановкою, яскравими декораціями та костюмами, а також професійною грою акторів театру.

Вистава залишила у глядачів лише позитивні враження! Сюжет актуальний і на сьогоднішній день, під масками містичних персонажів ховаються реальні люди, тому вистава проймає до глибини душі, мусить  переживати разом з персонажами, провокує думки і займає почуття.