21 Березня, 2018 - Admin

Інтелектуальне шоу «Весняний калейдоскоп»

За календарем  уже  давно  на  повну силу  повинна  буяти  весна, а за вікном   насправді  ця  примхлива  красуня  і  не  збиралася  виходити  на   старт  природних  змін, щось розкапризувалася   вона  не  на  жарт. І від  таких розбіжностей   дещо  псується  настрій, адже  всі  змучилися  в  очікуванні  пробудження  природи, яке  не  поспішає  радувати  нас  гарною  погодою  та ясним  сонечком.

Але, не  дивлячись  ні  на  що, настрій  в  учнів  9-го класу був доволі  таки  гарним, бо  піднімався  з  кожним  успішно розв’язаним  логічним  завданням  чи  виграним  конкурсом. На  своєму  прикладі  дев’ятикласники  пересвідчилися,  що  отримані  невеликі  перемоги  поєднуються  в  єдиний  позитив  і  неабияк  піднімають  настрій. Для  виконання  завдань  і  конкурсів  учням  знадобилися  не  лише  знання, вміння, винахідливість, кмітливість,  а і  вміння,  і  здатність працювати  в  команді. Адже  лише  в  колективі  можна сподіватися  на  успіх,  бо  плече  товариша, друга  додає  сил  і  впевненості  у  перемозі. Усі  завдання,  які  виконували  школярі,  мали  на  меті  підняти  настрій. Товаришуйте, допомагайте  один  одному,  і  успіх,  і  гарний  настрій  не  примусять  вас  себе  довго  чекати.