30 Листопада, 2020 - Admin

Іменини у “комах”

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. Холоднішає. Люди все більше поспішають сховатися в будинках і квартирах. Вже не чутно літніх пісень цвіркунів, не дзижчать бджоли й оси, бо всі комахи готуються до зимівлі.

Саме в останній день осені,30 листопада, учні 2-го класу провели незвичайний день іменинника “Бал комах”. У класі зібралися різноманітні літні та осінні “комахи”, які влаштували веселі ігри і розваги перед зимовою сплячкою.

Веселі “сонечка”, “мухи”, “жуки-рогачі”, “павуки”, “метелики”, “бджілки” приймали участь у конкурсах та захоплюючих розвагах.

Цікавими були тематичні конкурси, розважальні та танцювальні ігри. Граючи в ігри “комахи” не тільки розважалися, а й розвивали: творче мислення,  уяву, вправність у конструюванні. Другокласники, використовуючи Lego-конструктор «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК», створювали привітання для іменинників.

Як не дивно, у конкурсах перемогла дружба і хороший настрій, а це –  головне.

Новини