5 Жовтня, 2017 - Admin

Ігри патріотів

Любов до рідної Батьківщини – саме щонайвище почуття людини. Ми сприймаємо свою Україну з її мовою, мелодійною  та неповторною, яка  ввібрала в себе гомін лісів, полів, рік і морів землі нашої, з нашими традиціями та звичаями, з її великою та цікавою історією.

На цьому тижні в школі проходить декада «Я-українець». Як справжні патріоти, семикласники, 5 жовтня довели під час гри «Ігри патріотів», що державі потрібні високоінтелектуальні громадяни, розумні, кмітливі, справжні патріоти.

В грі приймало участь дві команди – команда “Жовті” та команда “Блакитні”, яким пропонувалося пройти такі тури: «Інтелектуальна розминка», «Асоціація», «Чарівна скринька », «Географічний», «Мудрість народу», «Станція розважальна».  Під час гри учні відповідали на питання, малювали асоціативний малюнок «Україна», читали скоромовки, доповнювали прислів’я.

Знання  українських пісень, які написав В.Івасюк, діти показали під час проходження станції «Серце співає».

Перемогу отримала команда «Блакитних». Голова учнівського самоврядування Борисенко Дарія нагородила переможців та учасників  Грамотами.