9 Листопада, 2016 - Admin

«Єдиний скарб у тебе – рідна мова»

Земля нам мову дарувала

Барвисту, щиру, як весна.

І українською назвала,

Між різних мов – така одна!

В ній все найкраще і єдине,

А серце в ній наснагу п’є.

Бо рідна мова й Україна –

Це найдорожче, що в нас є!

9 листопада 2016 року наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця».

У рамках тижня, присвяченому Дню української мови та писемності для учнів 11-го класу (класний керівник і вихователь Щербак І.Б.) була проведена година спілкування «Єдиний скарб у тебе – рідна мова». Учнівство мало змогу поглибити свої знання з історії виникнення української писемності, дізнатися більше про Нестора-Літописця.

Із задоволенням учні й учениці обмінювалися своїми думками стосовно значення та впливу української мови на формування громадянина своєї держави. І ми всі маємо розуміти, що наша мова – неоціненний скарб, бо доки вона є, ми всі – українці!

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES