28 Грудня, 2017 - Admin

ЄВРОПА НОВОРІЧНА

Ось і закінчується 2017-ий рік.  Саме в ці грудневі  дні  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Тому до новорічних свят учні завжди готуються дуже ретельно: вирізають сніжинки,  янголята, щоб прикрасити шкільні коридори, малювали плакати, із задоволенням прикрашали ялинку і актовий зал.  В школі проходять новорічні святкові заходи.  Не виключенням був і цей рік.

Так 28 грудня для учнів 5-10 класів було проведено новорічну шоу-програму «Новорічною  Європою», під час якої діти разом із педагогами відправилися в уявну мандрівку до країн Європи. Під час подорожі учні не тільки дізналися як зустрічають Новий рік в європейських країнах, але й були учасниками цікавих конкурсів та розваг. Атмосферу свята доповнювали музичні виступи учнів 6-10 класів. Під кінець шоу-програми до залу  завітали новорічні герої України – Дід Мороз та Снігуронька. Саме вони провели розіграш святкової новорічної лотереї. А на завершення святкового вечора усіх чекала новорічна дискотека.
29  грудня для учнів  початкових класів проходила святкова програма, яка складалася з хороводів, конкурсів. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробили дійство справжньою новорічною пригодою.
Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов’язково здійсниться. Хочеться сподіватися, що ці  дні напередодні зимових канікул принесли новорічне диво в життя кожної дитини.