11 Жовтня, 2017 - Admin

“Японія – країна конрастів”

За  ініціативою  Президента  України  2017  рік   оголошено  роком  Японії  в Україні. Ці  45  років  тому  столиці наших  держав  розпочали  історію  своєї  дружби  та  обмінів, зближення   українського  та  японського  народів.                        Протягом  року  в  Україні  проводилися  численні  заходи, присвячені  японській  культурі. Українці  знайомилися  з  країною  контрастів (так  часто  іменують  Японію ). Багатьох  вразила  і  неабияк  здивувала  Країна  Сонячного  Сходу.

Не  оминуло  здивування  і  школярів  9-го  класу . Учні  знайомилися  з  цією  екзотичною  країною  за  допомогою  електронних  та  друкованих  носіїв. Дев’ятикласники  переглянули  ряд  відеороликів  та  відеокліпів  про  Японію. Учнів  вразило  поєднання  високого рівня  сучасної  електроніки  та беззаперечне  дотримання  і  виконання  непорушних  традицій. Школярі  познайомилися  із великою  кількістю  звичаїв  та  традицій  цієї  багатої  на контрасти  країни. Таке  поєднання  не  часто  зустрінеш  у культурі  інших  країн.