18 Жовтня, 2017 - Admin

«Японські ліхтарики»

В  жовтні 2017 року в рамках заходів до Року Японії в Україні учні 1-го класу ознайомилися з таким видом мистецтва як аніме-фільм та переглянули повнометражний аніме-фільм режисера Міядзакі Хаяо «Віднесені привидами». Аніме – найпопулярніший анімаційний жанр в світі. Його дивляться діти, підлітки і дорослі, в його стилі екранізують світову класику літератури. Аніме з’явився в Японії майже століття тому, впевнено крокує по планеті, як головний мультиплікаційний жанр.

Також першокласники ознайомилися з мистецтвом паперової пластики – оригамі. Вони були в захваті від того, що зі шматочка паперу можна виготовити кораблики, різноманітні фігури тварин та рослин.

Дітей зацікавила культура народу Японії і вони із задоволенням виготовили  з кольорового паперу «Японські ліхтарики».