23 Квітня, 2015 - Admin

Шляхами бойової слави

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається в життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Але вони пам’ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати.

22 та 23 квітня учні 5, 7, 10 та 11 класів побували на краєзнавчій екскурсії в с. Знам’янка та відвідали «Знамянський музей історії» з метою вшанування загиблих воїнів у Другій Світовій війні. Багато цікавого учні дізналися від екскурсовода Жигилій В.Л. про ті страшні та чорні дні війни. Найбільше дітям сподобалась розповідь Володимира Леонтовича про партизана – нашого земляка Либу С.О., про те як він захищав нашу рідну землю та ціною свого життя здобув перемогу. На знак вдячності за його невмирущі подвиги діти поклали квіти до монументу Командира Нововодолазького партизанського загону Либи Степана Онуфрійовича.

Mn1762onbp8 P4qOHLMEwzM Q7R01_iezp0 ta6NI0kNKnA