3 Березня, 2016 - Admin

Шевченківські читання

Початок березня щорічно знаменується в Україні заходами, присвяченими вшануванню пам’яті Великого Кобзаря.

3 березня разом  з вихователем  учні 9-го класу підготували й провели Шевченківські читання. Кожен з учнів заздалегідь обрав одну з поезій «Кобзаря», працював над образом, виразністю, намагався донести до кожного слухача провідний мотив твору.

Учні  заходу довели, що світ постав зі Слова, і Україна постала зі Слова, і Слово те було Шевченкове. Воно виросло з прекрасної української пісні і думи, з глибинного кореня народного, з його духовної чистоти. Воно засяяло на вершинах слави мудрістю пророка і поетичним ясновидством, бо постала оновлена Мати-Україна. Шевченків «Кобзар» став синонімом сумління свого часу, бо сам автор увібрав сюди кожну сльозинку, найменший стогін приниженого і скривдженого. Духовну велич і красу українського народу він підніс на найбільшу височінь, чим збагатив світову культуру.

Ім’я Тараса Шевченка стало символом нашого народу.

PEnzx61TGcA-1 JE4D22VdoF0-1 ICiHUM7C6fo dqPPzrs3ZdE-1