16 Березня, 2015 - Admin

Шевченківські дні

Благословен той день і час,
Коли прослалась килимами
Земля, яку сходив Тарас
Малими босими ногами…

М.Рильський

Тарас Григорович Шевченко… Його безсмертне ім’я і неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття. Можливо, Тарас Григорович саме та людина, з якої кожен повинен брати приклад.

З 2 по 13 березня в нашому закладі проходили Шевченківські дні. За цей час відбулися різноманітні конкурси, ігри, вікторини. Серед них конкурс знавців творчості Т.Г. Шевченка «Живеш, Тарасе, поміж нами», виставка ілюстрацій до творів Великого Кобзаря “Ми тебе не забули, Тарасе!”, година спілкування «Чарівність Шевченкового слова», усний журнал «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте…» та інші. У бібліотеці було оформлено виставку«Шевченко не поет, а голос душі українського народу». Кожен клас випустив стіннівку, у якій описав різні періоди життя Тараса Шевченка. Класні керівники 5-11-х класів провели виховні години, на яких учні згадували найяскравіші сторінки життя Великого Кобзаря, читали напам’ять безсмертні рядки, говорили про творчі пошуки та духовні злети поета.Також учні 1-11-х класів виконували завдання Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник».

Так минули Шевченківські дні. Вони залишили по собі безліч яскравих вражень, нові знання, принесли натхнення та наснагу, віру у власні сили. І слово Т. Шевченка завжди буде жити в душі народу й допомагатиме у всіх добрих звершеннях.