10 Січня, 2019 - Admin

Цікаві канікули

Новий рік – найулюбленіше свято у більшості дорослих і дітей. А тому і довгі вихідні, які супроводжують його, сміливо можна назвати самими довгоочікуваними. Саме під час новорічних свят дев’ятикласники, разом з класним керівником та вихователем, цікаво проводили своє дозвілля. Спочатку ми відвідали  «Музей комп’ютерної техніки та програмного забезпечення», в якому мали змогу отримати багато нової, цікавої та корисної інформації. У музеї ми  побачили комп’ютер Apple II, створений Стівом Возняком і Стівом Джобсом ще в 1977 році, перший комерційно успішний ноутбук – 12-кілограмовий Osborne 1, комп’ютер BBC для “підвищення комп’ютерної грамотності”, а також близько десяти радянських розробок 70-80-х років, станцію, за допомогою якої графічні дизайнери створили магістра Йоду з “Зоряних воєн”.

А які ж зимові канікули без розваг? Ми відвідали Шато Ледо – Каток та Роллердром, де отримали масу позитивних емоцій. Ще ми подивилися чудовий святковий мультфільм «Грінч – викрадач Різдва». Після насиченої поїздки, втомлені та задоволені, діти повернулися додому і продовжили насолоджуватися зимовими канікулами та святами!