19 Лютого, 2016 - Admin

«Цікавий світ професій»

Дорога, шлях, стежина. Слова-синоніми. Усі вони різні за формою, але близькі за значенням. Дорога манить ступити на неї. Але коли ступиш — не зупинишся. Вона то спускається вниз, то піднімається вгору, далеко до заповітної мрії. Але яка ж дорога найкраща? Як важливо вибрати в житті свою дорогу. Від того яку ти вибереш, як ти підеш по ній, з ким, хто тебе поведе, залежить твоя доля.

19 лютого, на годині спілкування «Цікавий світ професій», учням 6-го класу було запропоновано помріяти ким вони стануть у дорослому житті. Діти переглянули корисну інформацію про різноманітні професії. Деякі для них стали новим відкриттям, а з деякими вони знайомі з дитинства.

Роки летять…Діти дорослішають… І хоча вони тільки в 6-му класі, але вже задумуються ким вони стануть. Після обговорення теми, учні написали твір-мініатюру «Професія моєї мрії».