24 Жовтня, 2016 - Admin

Цікавий світ навколо нас

Світ навколо нас величезний. Його не обійти за ціле життя. Він поєднує в собі різноманітність: гори та океани, пустелі та лісові хащі, спекотні тропіки та крижану тундру. Світ прекрасний, але він ласкавий і жорстокий одночасно. В ньому існують водночас легкий вітерець та нищівний ураган, дзюркотливий струмочок та страшне цунамі.

Найдивовижніше в навколишньому світі – це життя. Люди, звірі, птахи, риби, дрібні комахи та мікроби, яких ми навіть не можемо роздивитися без мікроскопа. Звідки з’являється життя? У чому його сутність? Куди життя потім щезає? Адже в світі нічого не з’являється нізвідки та не зникає в нікуди.

Ці та багато інших запитань розглянули учні 9-го классу разом класним керівником Губою Т.А. та вихователем Руденко О.Я. на черговому засіданні клубу допитливих, яке провели під час осінніх канікул. Дізнавшись багато  цікавих фактів, учні  залюбки дали відповіді на запитання вікторини та погодили тему наступного засідання клубу.

sam_4606 sam_4607