20 Жовтня, 2016 - Admin

Цікава екскурсія

19-20 жовтня учні 6-го та 7-го класів побували на навчальній екскурсії на Харківській ТЕЦ-5.

Під час екскурсії діти ознайомилися з принципом вироблення  електроенергії. В доступній формі заступник начальника електроцеху  Данько О.О. розповідав дітям про порядок вироблення електричного струму. Учні  мали змогу побувати   у турбінному цеху, почути, як працюють генератори, побачити станцію із трансформаторами, які передають енергію по дротах на територію м. Харкова.

Побувавши на території ТЕЦ-5, учні захоплено вдивлялися у трубу, яка служить для виведення залишків згоряння (висота 330 м), бачили резервуари із закачаною водою. Учасники екскурсії мали змогу познайомитися із людьми різних професій: електрики, хіміки, інженери-електрики і т.д.

Дуже цікавої інформації діти почерпнули із розповіді про будівництво станції, її розвиток та розбудову.

dsc00780 dsc00796 dsc00801 dsc00806 dsc_0049 dsc_0052 dsc_0055