1 Вересня, 2016 - Admin

«Це наше- це твоє!»

Ось перший дзвоник гучно вам лунає,

Це школа щиро кожному бажає

Навчатись із натхненням, із любовю,

І бути всім родиною одною.

Ось і настав той день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та безмежним морем квітів. Такі знайомі усім нам дива відбуваються, коли в гості завітає Перше вересня.

А для учнів 4-го класу Перше вересня по-особливому радісне і разом з тим сумне свято. Адже у їхньому житті перший урок в останнє проведе їхня перша вчителька Лютко О.М. В цьому навчальному році тема першого уроку «Це наше- це твоє!». На уроці учні поглибили свої знання про Батьківщину, уявлення про Україну як суверенну, самостійну та демократичну державу з давньою історією, багатою культурною спадщиною. А також розкрили зміст понять Конституція України, права і обов’язки громадянина, розширили знання про символи України (державні, рослинні, тваринні, народні). Діти вчилися усвідомлювати себе громадянином, патріотом України, висловлювати почуття гордості за свою Батьківщину, бажання стати на її захист. Завершився перший урок грою «Одягни ляльку в національний український костюм».

img_2601 010920161526 010920161531 010920161530