12 Жовтня, 2017 - Admin

«Хто може бути спритнішим і розумнішим за козака? Тільки його нащадок!»

14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.
З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва.  Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. А ще 14 жовтня, на Покрову, українці відзначають велике державне свято — День захисника України. Це прекрасна нагода зазирнути в сторінки історії та згадати не лише козаків, але й усіх, хто нині покликаний захищати нашу Батьківщину, і не лише зі зброєю в руках.

Тому, в рамках проведення декади національно-патріотичного виховання  “Я –  українець!”, в закладі проведено ряд цікавих різноманітних заходів.  «Хто може бути спритнішим і розумнішим за козака? Тільки його нащадки!». Саме такий девіз мали спортивні змаганя «Козацькі розваги» та квест-гра “Золото отамана”, які відбулися в закладі 12 жовтня 2017 року.

Під час «Козацьких розваг» право називатися найспритнішими нащадками козаків  виборювали учні 3-4 класів. Це було свято мужності, сили, козацької відваги та розуму. Учасників очікувало декілька видів змагань, у яких гідно виступили обидві команди: команда -го класу «Чубаті міньйони» та команда 4-го класу «Чубаті покемони». Хлопці показували свої спортивні здібності та готувалися бути гідними захисниками Батьківщини.За підсумками змагань перемогу здобула команда 4 класу «Чубаті покемони».

А от право називатися найспритнішими та найрозумнішими виборювали команди 5-7 класів під час квест-гри «Золото отамана». До складу команд увійшли 8 найкмітливіших, найспортивніших учасників від кожного класу відповідно. Абсолютно всі були задіяні. Хтось демострував свої знання та вміння з навчальних предметів, хтось проявляв уважність, спритність, а хто художньо зображував дійсність. Та головне, що ніхто не знав наперед куди іти далі і що там йому доведеться зробити. Дізнатися про це можна було із закодованих підказок, які заздалегідь замаскували по всій школі. Діти із задоволенням шукали їх, розшифровували та виконували. Продумували кожен крок.   А найголовніше, що всі завдання були пов’язані з нашою історією. То ж командний  національно-патріотичний дух змагань не раз нагадував про себе. І врешті була знайдена шапка кошового, яку так наполегливо шукали квестівці. Переможцем стала команда 6-го класу, яка отримала грамоту за І місце, решта команд теж принесли грамоти класним колективам: 7 клас — за ІІ місце, 5 клас — за ІІІ місце.

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *