21 Січня, 2016 - Admin

Хвилююча зустріч

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни,на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників,  в стінах нашого закладу відбулася зустріч з випускником нашої школи Карпюком Віталієм, учасником АТО. Віталій  не на багато старший  за учнів-старшокласників, а вже встиг побувати на  війні, а в даний момент знаходиться у відпустці .

З глибоким сумом та болем в очах боєць  ділився  з учнями спогадами, розповідав  школярам, що пережив  за час, проведений в зоні АТО. Хлопець своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на численні запитання учнів, запрошений  воїн намагався  у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило дітей. Говорив  про військові будні зі сльозами на очах, а в залі панувала тиша…

Боєць  щиро подякував  дітям за те, що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками, оберегами.  Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою.

SAM_3936 DSC_0710 DSC_0716

ˆ