17 Березня, 2016 - Admin

Фестиваль дружин юних пожежних

Про дитячу загибель та травматизм під час пожеж та нещасних випадків можна багато говорити, наводити безліч прикладів, але проблему дитячої загибелі таким чином не вирішити. Найефективнішим у запобіганні лиху є копітка та постійна робота з дітьми. Одним із впливових методів профілактичної роботи серед дітей є участь у фестивалі дружин юних пожежних. Більшість нововведень і прогресивних думок вносять самі діти під час підготовки до фестивалю. Це свято завжди збирає веселих, кмітливих та обдарованих підлітків.

17 березня наша команда «Козаки-рятівники» прийняла участь у районному етапі всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, у якому змагалися за першість 9 команд району. Наша команда не пасла задніх, а достойно представила заклад, продемонструвавши свої таланти та знання пожежно-рятувальної справи у різноманітних конкурсах, які включали в себе змістовність, оригінальність, гумор, музичний супровід, декорації, артистизм, вокал. Крім того показала високий рівень практичних та теоретичних знань у конкурсі «Небезпечна прогулянка». Нажаль, цього разу першості ми не здобули, принесли закладу грамоту за активну участь. Але, на думку команди, важливі не стільки результати, скільки та практика, яку діти отримали під час змагань. Команда рішуче налаштована на перемогу у наступному році.

DSC_0066 DSC_0093 DSC_0090 DSC_0118 DSC_0127 DSC_0129