19 Лютого, 2015 - Admin

У пошуках майбутньої професії: настає час вибору

Для кожного учня наступає момент, коли після закінчення школи, потрібно обирати свій подальший шлях. Постає найголовніше питання: до якого ВУЗу, коледжу вступити? Цей вибір є важким, яким би легким він не здавався.

Тому учні 9-го класу, з класним керівником та вихователем Щербак І.Б., та учні 11-го класу, разом з вихователем Руденко О.Я., 19.02.2015 відвідали Липковатівський аграрний коледж у День відкритих дверей. Цього дня усі бажаючі мали змогу пізнати таємниці навчання та роботи аграрного коледжу.

Учні ознайомилися з навчальною базою коледжу, зустрілися з адміністрацією навчального закладу.Господарі коледжу провели цікаву екскурсію для гостей по студентському містечку.

На останок усі присутні мали змогу побувати на театралізованому святі “Масляної”, яке підготували студенти коледжу.

Учні були в захваті від поїздки.