10 Березня, 2017 - Admin

«У душі народу Кобзареве слово»

Шлях Шевченка – це шлях народу.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

І голос твій нам душі окриля.

В.Симоненко

Т.Г.Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Його творчість – це святиня, якою дорожить і гордиться український народ.

З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова з учнями 5-го класу була проведена виховна година «У душі народу Кобзареве слово». Діти мали змогу продекламувати   вірші Т.Г. Шевченка такі, як  «Садок вишневий коло хати», «Тече вода з-під явора…», «Реве та стогне Дніпр широкий…»

П’ятикласники  відвідали виставку  художніх робіт учнів нашого закладу, організовану вчителем   образотворчого  мистецтва  Мишак С.М., присвячену творчості Т.Г.Шевченка. А також  переглянули книжкову експозицію  «Тарас Шевченко – геній та пророк», організовану шкільним бібліотекарем  Меренковою Н.В.

Переглянуті сторінки з життя поета, переконали учнів  в тому, що Шевченко для свідомості українців -не просто література, а  вся історія наша, все буття і найпотаємніші бажання.