26 Вересня, 2019 - Admin

У бібліотеці

Першокласники нашої школи не лише поступово опановують нові знання, навчаючись у Новій українській школі, а й дізнаються багато цікавого про світ, який їх оточує. Тож 26 вересня вони відвідали шкільну бібліотеку.

У світлому та затишному приміщенні на дітей чекала бібліотекар читального залу Наталія Вікторівна, яка розповіла про роль та значення бібліотеки в житті дітей. Маленькі читачі отримали поради, як правильно читати книги. Також бібліотекар провела екскурсію, яка включала: знайомство з абонементом, книжковими виставками, читальним залом бібліотеки, де діти познайомились з періодичними виданнями.

На книжкових полицях першокласників зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Діти переглянули книги, які вже згодом читатимуть у вільний час.