19 Жовтня, 2017 - Admin

Усний журнал «Острів Здоров’я»

З метою свідомо ставитися до свого здоров’я,  розвивати бажання вести активний спосіб життя, берегти, зміцнювати здоров’я, бажання перетворити набуті знання у внутрішню потребу, виховувати хороші звички у 1 класі 19.10.2017 року відбувся усний журнал «Острів Здоров’я». Діти розглянули сторінки журналу «Народна мудрість», «Дотримання правил харчування – запорука міцного здоров’я», «Шкідливі для здоров’я звички». Першокласники грали в гру «Режим дня» та розповіли про свій режим дня, гру на визначання корисних та не корисних продуктів харчування «Що корисно?». Також розгадували загадки, ознайомилися з прислів’ями та приказками про здоров’я. Наприкінці виховної години учні зробили висновок, що здоров’я – це найважливіша цінність для кожної людини.